Kompletní řešení vašeho pískování...

 

Služby

Provádíme lektorské výklady, odborné a metodické školení uživatelů pískovaček a jiných námi dodávaných zařízení pro povrchové úpravy a renovace.

Provádíme školení našimi odborníky a to jak na užívání samotné pískovací/tryskací techniky různých typů a tříd tak rovněž na metodiku tryskání. Zde stávající nebo potencionální uživatelé seznámíme se zásady správného a efektivního tryskání, rovněž s používáním adekvátních abraziv. V portfoliu našich školení je i seznámení řídících i výrobních pracovníků s různými postupy pro povrchovou úpravu/předúpravu a s renovačními pracemi, rovněž s pracemi finálními. V rámci školení také poskytujeme info o potřebných doplňcích a příslušenství tryskání, mezi které patří např. ochranné pomůcky, trysky, kompresory, různé doplňky, aj., včetně technických parametrů a příprav pro provoz a užívání těchto zařízení, jako je spotřeba a kvalita stlačeného vzduchu, energetické nároky zařízení, včetně administrativních plnění.

To vše je pak nedílnou součástí bezproblémového užívání tryskacích technologií všech kategorií a dává každému provozovateli vyšší úroveň a jistotu kvalitní práce.

Po absolvování těchto školení, obdrží každý účastník náš Certifikát.

Školení provádíme jak v místě naší firmy - na provoze povrchových úprav a renovací tak rovněž ve firmách nebo přímo na místě potřeby.

 

Reno-Tech.CZ - http://www.reno-tech.cz/

Abraziva.CZ - http://www.abraziva.cz/

Půjčovna nářadí pískovací/tryskací techniky - http://www.pujcovna-naradi-piskovacky.cz/

 

 
 

Rychlý kontakt

Telefon:
+420 608 708 907
E-mail:
info@piskovacky.cz

počet přístupů celkem: 217304

Kde nás najdete

Pod Továrnou 92
331 51 Kaznějov

aktuálně prohlížejících: 6
Domů     |     Mobilní pískovačka     |     Nahoru
© 1995 Piskovacky.cz. All rights reserved. | Administrace